❤️W grupie III "Smoki" odbyły się trzy niezwykle ważne wydarzenia - Święto Rodziców, Zakonczenie Roku Przedszkolnego i Uroczyste Pożegnanie Starszaków, które po wakacjach odważnym krokiem wejdą w świat szkoły.💕
💕Dla Mamy i Taty popłynęły z głębi serca piosenki, pełne wdzięczności wierszyki oraz radosne tańce. 💞
💕Druga część uroczystości należała do starszaków. Dla nich to moment szczególny - oficjalne zakończenie pierwszego ważnego etapu edukacji. Na pamiątkę tych wspaniałych chwil absolwenci otrzymali dyplomy oraz oryginalne upominki - ananasy dla naszych kochanych Ananasów!💞