Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego w grupie II "Krakowiaczki"!

❤️24.06.2026r. w grupie II "Krakowiaczki" odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego połączone z Dniem Rodziny.❤️

Z tej okazji dzieci przygotowały wyjątkowy program artystyczny. Recytowały wiersze dla mamy i taty oraz śpiewały piosenki dedykowane swoim kochanym Rodzicom.❤️

Po części artystycznej dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły we wspólnej zabawie przy Zumbie, która dostarczyła mnóstwo energii, radości i uśmiechu.😊

Na zakończenie każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek.🥰

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną zabawę.❤️💞

Aktualności Wydarzenia
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe