⭐28 maja 2026r. odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia z terapii dźwiękiem. Dzieci poznały instrumenty wyciszające, takie jak kij deszczowy, gongi oraz misy tybetańskie. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały ich niezwykłych dźwięków i relaksowały się podczas sesji wyciszającej. ⭐
Serdecznie dziękujemy Pani Ewelinie za przeprowadzenie ciekawych i wartościowych zajęć.❤️💕