Pożegnanie Przedszkola w grupie IV "Lajkoniki"!

💕17 czerwca 2026r. w grupie IV "Lajkoniki" odbyło się wyjątkowe, krakowskie Zakończenie Roku Przedszkolnego. Byl to czas podsumować, wspomnień i pożegnań.💕

Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki. Ciepłe słowa do starszaków skierowała Pani Dyrektor, życząc im powodzenia na nowym etapie edukacji.❤️

Dla naszych "Lajkoników" kończy się ważny rozdział. Żegnamy przedszkole z pięknymi wspomnieniami, przyjaźniami i doświadczeniami.💞❤️

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za życzliwość, zaangażowanie i współpracę przez cały rok.❤️

❤️Kochane Dzieci! Życzymy Wam wielu radosnych chwil, spełnienia marzeń, nowych przyjaźni i sukcesów w klasie I. Powodzenia, drogie Starszaki!💕☀️

Aktualności Wydarzenia
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe