💕17 czerwca 2026r. w grupie IV "Lajkoniki" odbyło się wyjątkowe, krakowskie Zakończenie Roku Przedszkolnego. Byl to czas podsumować, wspomnień i pożegnań.💕
Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki. Ciepłe słowa do starszaków skierowała Pani Dyrektor, życząc im powodzenia na nowym etapie edukacji.❤️
Dla naszych "Lajkoników" kończy się ważny rozdział. Żegnamy przedszkole z pięknymi wspomnieniami, przyjaźniami i doświadczeniami.💞❤️
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za życzliwość, zaangażowanie i współpracę przez cały rok.❤️
❤️Kochane Dzieci! Życzymy Wam wielu radosnych chwil, spełnienia marzeń, nowych przyjaźni i sukcesów w klasie I. Powodzenia, drogie Starszaki!💕☀️